BLOKKER - Op zondag 29 juni staan de kramen van MAKS' Biomarkt van 10.00 – 16.00 uur weer klaar. Je kunt hier terecht voor allerlei biologische (streek)producten zoals brood, kaas, olijfolie, wol, planten, grutterswaren en nog veel meer. Een mooie kans om voor de vakantie nog wat in te slaan.

MAKS' Biomarkt vindt t/m oktober elke laatste zondag van de maand plaats bij MAK Blokweer in Blokker.

Zelf kruidenzalf maken

Op elke MAKS' Biomarkt organiseert MAK Blokweer een activiteit. Op 29 juni kun je zelf een kruidenzalf maken die goed helpt tegen jeuk.

Deze activiteit kost € 6,95 per deelnemer en is geschikt voor jong en oud(er).

Begin tussen 10.00 uur en 15.30 uur, dan heb je genoeg tijd om de zalf te maken. Wil je zeker zijn van een plekje? Reserveer dan via www.mak-blokweer.nl.

Nog meer leuks

Natuurlijk kan er ook op deze dag een drankje en klein hapje worden genuttigd in onze Molshoop, kunnen de dieren buiten bewonderd worden en er is volop gelegenheid om te spelen in het Boezelbos. Verder bieden wij leuke speurtochten voor alle leeftijden, informeer hier gerust eens naar.

Informatie & contact

MAK Blokweer aan de Kloosterhout 1-2, 1695 JC in Blokker (gemeente Hoorn).

Meer weten over deze of één van de andere activiteiten van MAK Blokweer? Neem contact met ons op via mailadres info@mak-blokweer.nl , telefonisch via nummer 0229 – 266 344 of neem een kijkje op onze website: www.mak-blokweer.nl.